O nas

Dermiss

"Piękno to być sobą"

Kosmetyka była ze mną od wczesnej młodości, kiedy już jako mała dziewczynka urządzałam z koleżankami domowe SPA i kiedy jako nastolatka malowałam i czesałam koleżanki przed ważnymi imprezami. Dzięki wrodzonym zdolnościom manualnym zawsze sprawiało mi przyjemność wykonywanie prac wymagających wyczucia i precyzji dlatego zawsze dążyłam do jak najlepszego efektu. Kiedy nadszedł czas wyboru dalszej drogi zawodowej bez zawahania wybrałam kosmetologię, łącząc w tej dziedzinie moje zainteresowanie medycyną i wyczucie estetyki.

Studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym dały mi ogromną wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka i możliwości współczesnej kosmetologii. Wieloletnie zajęcia praktyczne na szpitalnych oddziałach dermatologii i chorób wewnętrznych nauczyły mnie patrzenia na niedoskonałości i choroby skóry nie tylko przez pryzmat zmian, które są widoczne gołym okiem, ale też poprzez wpływ czynników mających swe podłoże w funkcjonowaniu całego organizmu. Dzięki zajęciom z chemii kosmetycznej poznałam działanie ważnych składników aktywnych, co daje mi możliwość doboru kosmetyku odpowiednio do stanu skóry klienta.

W swojej pracy łączę zaawansowane zabiegi kosmetologiczne z zabiegami upiększającymi wymagającymi talentu i zdolności manualnych. Dbam zarówno o zdrowie skóry jak i o piękny wygląd zewnętrzny.